Prečo vznikol tento blog?

V poslednom čase ma strašne veľa známych aj neznámych ľudí žiada o pomoc pri rozbehnutí vlastného biznisu – podnikanie na amazone. Zistil som že často sa tie isté otázky opakujú a zodpovedať niekoľkokrát tie isté otázky ma už začalo naozaj unavovať. Zvolil som asi najefektívnejší spôsob komunikácie BLOG. Budem tu pridávať svoje postrehy a skúseností s vlastným predajom na amazone v USA a EÚ.

 

Nakoľko neviem povedať nie 🙂

tí čo ma dobre poznajú vedia že rád pomáham a dávam tipy ako čo nastaviť, zmeniť a na čo si dávať pozor či už pri samotnom predaji a používaní účtu predajcu na amazone alebo komunikácii s dodávateľmi.

Vytvoril som zdarma e-book s názvom Nepracujte Manuálne – Zarábajte na Amazone! kde sa dozviete jednoduchý a rýchly postup ako začať s podnikaním a predajom fyzických výrobkov pod vlastnou značkou na amazone.

Peter Kováč
Mojou vášňou je Amazon – novodobý stroj na peniaze. Úspešne podnikám na amazone v USA, UK, Nemecku, Taliansku, Francúzsku dokonca i v Španielsku pritom "pracujem" iba pár hodín denne. Naučím aj Vás ako rozbehnúť svoj vlastný biznis na Amazone a zmeniť život k lepšiemu v priebehu pár mesiacov. Môj príbeh si môžete prečítať tu >>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *