Môj príbeh:

Mojou vášňou je Amazon – novodobý stroj na peniaze. Úspešne podnikám na amazone v USA, UK, Nemecku, Taliansku, Francúzsku dokonca i v Španielsku pritom "pracujem" iba pár hodín denne 🙂 Naučím aj Vás ako rozbehnúť svoj vlastný biznis na Amazone a zmeniť život k lepšiemu v priebehu pár mesiacov.

Dnes si už môžem povedať že som sa stal konečne finančne nezávislý. Mám pracovnú dobu akú len ja chcem. Nemusím počúvať žiadného nadriadeného pretože šéfom som sám sebe. Pracujem resp. zarábam peniaze z pohodlia svojho domova 24/7 väčšinou počas spánku (predaje v USA) a cez deň (predaje v UK, DE, IT, FR, ES) a to ma nesmierne baví 🙂

Používam k tomu len internet, notebook a zdravý sedliacky rozum. Už viem že sa nikdy nestanem niekoho zamestnancom. Teraz mám veľa voľného času pre seba a svojích blízkych. Už nemusím vstávať zavčas ráno o 05:30, ponáhľať sa do práce a potom zažívať ten každodenný chaos a stres. Žijem si svoj vlastný sen.

  

Začiatok bol ale náročný, dlhý a ťažký to musím priznať.

 

Pred piatimi rokmi som si začal uvedomovať že cesta ktorou kráčam v živote je len určitý blúdny kruh.

 

Cítil som sa ako škrečok ktorý sa neustále točí dookola v tom malom drôtenom kolotoči. Pracoval som manuálne ako obyčajný pracovník vo výrobe čalúnenného nábytku. Vstával som každé ráno o 05:30 len preto aby som sa ponáhľal do práce kde ma čakal celodenný stres a chaos.

 

Čím viac som dokázal urobiť svoju prácu za pracovnú zmenu tým viac práce mi naložili na chrbát moji nadriadení. Ohovárania, klebety a podrazy od kolegov boli na dennom poriadku. Výplata mi len tak stačila na prežitie a to som vôbec nemal žiadné pôžičky alebo dlhy. Vedel som že musím niečo vôbec našetriť aby som začal novú etapu v mojom živote. Potreboval som sa už nejak odraziť a prekročiť tú pomyselnú komfortnú zónu.

 

Začal som pracovať po víkendoch ako pomocná sila v kuchyni v jednej reštaurácii. Každú nedeľu som vstával z postele až skoro na obed a cítil som sa ako dobitý pes.

 

Každý deň či večer som premýšľal nad tým ako sa odtrhnúť od reality a začať konečne sám podnikať. Chcel som hrať ten šach sám a nie byť len tou figúrkou na šachovnici 🙂

 

Jedného dňa bolo to na jeseň roku 2012 som si povedal dosť musím s tým niečo spraviť.

 

Na jeseň roku 2012 som sa rozhodol že začnem podnikať. Nemal som ale ani páru v čom. Vedel som len že musím proste nejak začať veď ako sa hovorí že prvý krok je už polovica úspechu. Vedel som že na klasické podnikanie nemám ani dostatočný kapitál ani vedomosti a prax. Hľadal som niečo čo by bolo menej finančne a časovo náročné nakoľko som bol stale zamestnaný a nemohol som si dovoliť dať výpoveď len tak.

Zvolil som online podnikanie.

 

Moja angličtina bola asi na úrovni žiaka základnej školy ale veril som si. Pustil som sa do vyhľadávania informácii o online podnikaní na internete. Dostal som sa k človeku s menom Chris Carpenter a jeho kurzom ktoré som aj nakoniec absolvoval. Jedným z nich bol aj kurz Info Cash s ktorým som v podstate aj začal zarábať prvé online peniaze 🙂

 

Začiatok bol síce ťažký ale stálo to za to. Mal som síce vedľajší príjem len cca. 300 USD mesačne ale vedel som, že to nie je to pravé orechové a musím na sebe pracovať aby som sa stal čím skôr finančne nezávislým na manuálnej práci. Predstava samého seba ako chorého a chudobného dôchodcu ma proste desila.

 

Postupne som dokázal našetriť peniaze na rozbeh ďalších online kurzov.

Prešiel som cez Anika Singala, Patrica Chana, Ewena Chia až po Andyho Tannera. Nakoniec som sa dostal niekedy koncom roku 2014 k predaju na Amazone. Doteraz (Marec 2017) som zarobil na Amazone niečo cez 250,000 USD/EUR  (v súčasnosti predávam 12 rôznych produktov na Amazone v USA, UK, DE, IT, ES a FR)

A môžem Vám povedať jedno:

Keď to dokázal človek ako ja dokáže to hocikto!

Nakoľko ma už kopec známych aj neznámych ľudí žiadalo viackrát o pomoc pri štarte ich online podnikania na Amazone rozhodol som sa vytvoriť e-book na tému ako zarobiť peniaze na Amazone. V mojom e-booku Amazon Puzzle zdieľam všetky potrebné informácie na rozbehnutie vlastného podnikania na Amazone. Vy už nemusíte absolvovať drahé kurzy a prechádzať to isté zdĺhavé obdobie čo ja. Ponúkam Vám kompletný návod Amazon Puzzle bez zbytočného balastu cez ktorý sa dostanete bezpečne na tú správnu stranu 🙂