Je naozaj také jednoduché začať podnikať na Amazone?

Možno sa to zdá pre niekoho veľmi zložité ale opak je pravdou samozrejme keď viete čo a ako urobiť 🙂

Keď sa spätne zamyslím ako som začínal s amazonom musím priznať že som mal strach a pochybnosti možno ako vy teraz. Obával som sa komunikácie s amazonom, dodávateľmi, zákazníkmi a všetkými tými nastaveniami. Všetka komunikácia prebieha výlučne cez email alebo online chat. Obával som sa samozrejme hlavne rečovej bariéry že moja angličtina nie je na dostatočnej úrovni.

 

Nebojte sa nič vystačíte si so základmi angličtiny 🙂

 

Niektorí ľudia robia z toho zbytočnú vedu alebo sci-fi ale je to v podstate úplne jednoduché. Je to len proces ktorý zložíte ako puzzle a všetko bude potom ľahké. Zalistovanie prvého produktu Vám bude trvať trošku dlhšie ale potom to ide jedna báseň.  Otázky typu ja nemám žiadny tovar, ako resp. čo môžem predávať keď nič nemám ? Odpoveď je zase jednoduchá 🙂 Stačí si stiahnúť a prečítať môj e-book zdarma Nepracujte Manuálne – Zarábajte na Amazone!

Teraz vážne. Podnikanie na Amazone si vyžaduje obetu a to je Váš čas aj peniaze. Nechcem zavádzať že žiadne peniaze netreba. Ako pri každom podnikaní je potrebné mať určitý kapitál na začiatok to je predpokladám každému jasné. Pre porovnanie pri klasickom podnikaní je potrebné mať na rozbeh kapitál v radoch tisícov až desiatok tisíc euro (samozrejme podľa zámeru a odvetvia) a strašne veľa voľného času povybavovať všetky formality hlavne počas dňa.

Pri naštartovaní podnikania na amazone potrebujete mať aspoň založenú živnosť alebo s.r.o. ostatné nastavíte aj po večeroch v prípade že ste stále niekde zamestnaný. Na rozbehnutie predaja potrebujete reálne cca. 500-1000€. Ak Vám niekto povie že môžte začať so 100-200€ tak mu neverte ani slovo buď je len teoretik alebo mentálne zaostalý.

Treba rátať s počiatočnými výdavkami na nákup tovaru + dopravu do USA resp. EÚ. Keď máte viac finančného kapitálu tým lepšie pretože môžete začať s viacerými produktmi naraz 🙂

btw: Obrázok je zo dňa 1. Februára 2017 z môjho účtu predajcu v USA.

Peter Kováč
Mojou vášňou je Amazon – novodobý stroj na peniaze. Úspešne podnikám na amazone v USA, UK, Nemecku, Taliansku, Francúzsku dokonca i v Španielsku pritom "pracujem" iba pár hodín denne. Naučím aj Vás ako rozbehnúť svoj vlastný biznis na Amazone a zmeniť život k lepšiemu v priebehu pár mesiacov. Môj príbeh si môžete prečítať tu >>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *