Tiež Vás už nebaví čakať každý mesiac na výplatu od Vášho zamestnávateľa a radi by ste začali podnikať bez zbytočne veľkých investícii na internete?

Mám pre Vás skvelé riešenie čítajte ďalej.......................

Aj ja som bol kedysi na Vašom mieste – čoraz vyššie splátky nájomného, samé nadčasy,  závistliví kolegovia v práci a ešte k tomu každý mesiac mizerná výplata.

Pred pár rokmi som našiel spôsob ako začať zarábať reálne peniaze a dostávať ich na účet každých 14 dní bez nutnosti manuálne pracovať. Zatiaľ čo spím, venujem sa rodine a deťom alebo hrám tenis >>> na Amazone v USA, UK, DE, IT, FR a ES sa predávajú moje vlastné značkové produkty, naučím to aj Vás!

Dnes už nepoznám ten zvuk budíka, ktorý ma hnal do práce za každého počasia. Budím sa kedy chcem, pretože viem že zarábam peniaze tak počas noci ako aj počas dňa a môžem sa venovať čomukoľvek na čo som predtým nikdy nemal čas.

Musím priznať že pred pár rokmi to tak ale nebolo.

Každý deň som vstával o 05:30 s maximálnou nechuťou do práce ako ovca na porážku. Tie isté úkony v práci do zblbnutia ako stroj, zabitých 10-13 hodín len preto aby cudzia firma rástla a ja som dostal svoju gážu, ktorú som samozrejme už v prvom týždni po výplate odovzdal na nájom, stravu, telefón a neposlednom rade štátu na daniach.

Potom som ale objavil čaro automatického predaja vlastných značkových produktov na najväčšom maloobchodnom portáli na Amazone. Dnes už neriešim otázku čo zaplatiť ako prvé aby mi zostali nejaké peniaze na prežitie. Každých 14 dní mi prídu peniaze na účet za produkty, ktoré sa automaticky predali na Amazone v USA, UK, DE, IT, FR a ES.

Naučím to aj Vás!

 

 

Od konca roku 2014 som zarobil na Amazone cez 250,000 USD/EUR. V súčasnosti predávam už 12 produktov na všetkých trhoch v USA, UK, DE, IT, FR a ES.

Nepotrebujete byť jadrovým fyzikom na to aby ste začali úspešne predávať na Amazone, stačí Vám presný návod pri ktorom budete hneď vedieť čo a ako aplikovať za pochodu.

Presne toto Vám ponúkam: Kompletne vypracovaný návod od A po Z v jedinečnom e-Booku AMAZON PUZZLE!

Úryvok z obsahu 106 strán e-Booku AMAZON PUZZLE:

 • Jadro celého biznisu na Amazone
 • Čo je to Amazon Seller Central
 • Čo potrebujeme k založeniu predajného konta na Amazone
 • Ako založiť svoje Amazon konto predajcu
 • Na čo nám je World First účet
 • Ako založiť účet World First
 • Ako nájsť ten správny produkt
 • Najlepšie kategórie pre vyhľadanie TOP produktov
 • Ako urýchliť hľadanie správneho produktu
 • Produkty ktorým sa radšej zďaleka VYHNÚŤ
 • Nájdenie výrobcu a zároveň dodávateľa svojho produktu
 • Založenie účtu na Alibaba.com
 • Dodanie tovaru do skladu Amazonu
 • Kontaktovanie dodávateľa
 • Výber dodávateľa
 • Vytvorenie Vašej značky
 • Amazon v EÚ ako na to
 • Ako sa zaregistrovať na platcu DPH v UK
 • Ako vyplniť kvartálne výkazy a uhrádzať DPH v UK
 • a množstvo ďalších cenných informácii na to aby ste začali zarábať peniaze aj počas spánku! 🙂

Výhody online podnikania na Amazone:

 • Prvotné nastavenie predaja dokážete urobiť doma aj po večeroch (v prípade že ste stále zamestnaný/á)
 • Veľmi nízke prvotné náklady na rozbeh podnikania
 • Minimálna pracovná doba (po úspešnom uvedení produktov do predaja)
 • Nepotrebujete skladovať žiadný tovar, pretože Vaše produkty skladuje Amazon
 • Kontakt so zákazníkmi väčšinou len prostredníctvom emailu
 • Likvidita predaja
 • Dlhodobý nárast predaja produktov na Amazone
 • Stabilita na maloobchodnom trhu medzi online portálmi

Je to naozaj úžasný pocit keď sa nemusíte strachovať kde a ako zohnať peniaze na prežitie….. ráno sa zobudiť a byť milo prekvapený z toho keď otvoríte notebook alebo PC a na Vašom Amazon účte pribudli do rána desiatky alebo stovky USD/EUR za predaje Vaších produktov.

 

Cena tohto e-Booku AMAZON PUZZLE je iba 69 € - (1.844 Kč s 21% DPH)

V prípade záujmu o detailné vysvetlenie celého procesu ponúkam e-Book AMAZON PUZZLE vrátane 1x 60 min. telefonickej konzultácie + 60 dní e-mailovej podpory za cenu 119 € - (3.180 Kč s 21% DPH)

 

Ponúkam ho za úplny zlomok ceny, ktorú som ja zaplatil keď som začínal. Všetky informácie ktoré som obsiahol do tohto e-Booku Vám prinesú úplne iný pohľad na reálne zarábanie na internete.

 

Keď si predstavíte, koľko by Vás vyšlo reálne podnikanie na začiatok a to nehovorím o byrokracii, čase a energii, ktorú na to musíte vynaložiť. Tento druh podnikania môžete pomaly realizovať doma po večeroch ako som robil aj ja. Keď to správne nastavíte systém predaja je plne automatizovaný.

 

Možno si teraz hovoríte takéto informácie si nájdem niekde na internete zadarmo aj sám. Možno nájdete hrubé informácie.....ale v tomto e-Booku sú reálne informácie, nastavenia a príklady na jednom mieste. Ušetríte si hľadaním informácii množstvo hodín a bez správneho kouča ďaleko aj tak nezájdete a to Vám garantujem.

Čo získate kúpou e-Booku Amazon Puzzle?

Pri kúpe e-Booku AMAZON PUZZLE získate 5  špeciálnych bonusov úplne ZDARMA!

 • EÚ daňovú kalkulačku pre výpočet čistého zisku po odrátaní všetkých nákladov
 • Presný sadzobník DPH pre produkty predávané v EÚ
 • Prístup do uzatvorenej Facebookovej skupiny (studňa užitočných informácii, otázok a odpovedí)
 • Bezplatná aktualizácia e-Booku Amazon Puzzle
 • Špeciálne zľavy na ďalšie moje informačné produkty pre klientov kurzu Amazon Puzzle

Referencie:

O podnikaní na Amazon-e som počula už dávnejšie, ale nevedela som presne ako funguje. Počula som príbehy známych ako ten či tamten na Amazone dobre zarába, že je to pomerne jednoduché, stačí si to len dobre rozbehnúť a ide to. Preto ma táto téma zaujala. Keď som natrafila na Petrov eBook, potešila som sa už pri pohľade na obsah. Tak podrobne napísané, to bude super, hovorila som si. Samotný eBook ešte prekonal moje očakávania. Všetko je krásne rozpísané, vysvetlené a naviac jednotlivé kroky, ktoré sa robia na počítači sú do detailu nafotené – krok po kroku. Nie som veľký expert na PC preto presne takýto postup maximálne vítam. S týmto eBookom si trúfam rozbehnúť svoj biznis cez Amazon a viem, že ma nemôže nič prekvapiť, a keby aj, je tu bonus v podobe podpory cez uzavretú skupinu na Facebooku, kde sa môžete radiť či diskutovať s „kolegami z brandže“ 🙂 . Peter je v tomto podnikaní ako doma, ponúka svoje tipy a vychytávky, ktoré získal za niekoľko rokov,čo Vám môže ušetriť kopec času a peňazí. Za mňa jedno veľké ĎAKUJEM a ODPORÚČAM.

Lenka Lešková

Úžasný produkt, prehľadný a profesionálny, plný užitočných rád ako pre nováčika na trhu tak aj pre skúseného predajcu. V poslednom čase sa tejto téme intenzívnejšie venujem, a načerpala som z Petrovho e-Booku množstvo nových informácií, ktoré ihneď využijem. Ďakujem za skvelý návod „ako na to" a vrelo knihu odporúčam každému, kto má o podnikanie na Amazone skutočný záujem.

Mgr.Marcela Gaľová B.cPodnikateľka

Jsem těsně před odchodem do důchodu z oblasti sociálních služeb v ČR. Vypočtený důchod - 9 200 Kč. Kvůli této informaci nespím již několik týdnů. Jak s takovými penězi vyžít? Porozhlédla jsem se kolem a náhodou objevila Peterův eBook. Po jeho přečtení mám pocit, že díky tak pečlivému vedení snad ani není možné vlastní obchod nezaložit. Knížka má přes sto stran a je přímo nabušená. Jedna důležitá informace následuje druhou v perfektním sledu. Dává spolehlivé vedení krok za krokem. Je to kus opravdu dobře udělané práce a moc za ni Peterovi děkuji. Věřím tomu, že si ty Amazon puzzle podle ní poskládám a nebudu muset zůstat dětem "Na krku".

Ladislava Šporová

Milý Peter, moc Ti děkuji za napsání tohoto eBooku. Už dlouhou dobu jsem přemýšlela nad prodejem zboží přes Amazon. Stále jsem ale nevěděla JAK začít, CO vlastně prodávat a KDE zboží nechat vyrobit, jak zboží naskladnit a zkrátka spousta dalších nezodpovězených otázek kolem. Neuměla jsem si ani představit, jak vše zařídit administrativně. Ty jsi mi ale otevřel cestu, teď je jen na mě po ní skutečně vyjít. Díky Tobě už mám odpovědi na všechny moje otázky. V eBooku je vše krásně popsáno a navíc je zde krok po kroku ukázáno, jak vše administrativně propojit. Skvělé jsou i informace v oblasti zdanění. Je to opravdu dokonalé puzzle 🙂 Díky za něj!

Zdeňka Diessnerová

O nějaké možnosti práce z domova na stará kolena už nějaký čas uvažuji. Pohybuji se ale v úplně jiném oboru, proto když tuším, že by bylo nutné řešit bankovní účty, přepočet kurzů, nastavení webu nebo prodejní stránky, propadám panice. Z toho důvodu jsem velmi uvítala eBook Amazon Puzzle. Ten klienta provede celým procesem od krušných začátků až ke sladkým koncům 🙂 Líbí se mi na něm hlavně velmi návodně popsaný postup, jak na to, doplněný obrázky pro nás naprosté laiky, i přehledně rozebraná pro a proti u různých dílčích témat (cena produktu, výběr dopravy, ..). Je vidět, že Peter velmi dobře ví, o čem píše, uvádí své dlouholeté osobní zkušenosti, a to je opravdu k nezaplacení. Možnost přímých osobních konzultaci ve facebookové skupině pro uživatele eBooku pro mě znamená opravdu nadstandardní péči o klienta. Jsem za tento eBook moc vděčná, získala jsem odvahu, že to dokážu, a moje přemýšlení nyní dostalo mnohem konkrétnější rámec. Velmi děkuji!

Doc. Ing. Jana Nováková, CSc.

Ak ste si naozaj istý že, chcete začať konečne bezbolestne zarábať peniaze vo dne i v noci na Amazone teraz máte jedinečnú šancu to urobiť. Nenechávajte to na potom lebo to potom naozaj nikdy nepríde!

Objednajte si e-Book Amazon Puzzle práve TERAZ!