Ako vytvoriť biznis ktorý generuje príjem 100,000$ mesačne ?

Po dlhšom čase opäť zdravím všetkých nadšencov predaja na Amazone 🙂

Tento článok píšem, pretože po dlhšom čase sa v utorok 10.10.2017 opäť otvára úplne nový kurz od A-Z  predaja na Amazone v USA. Video kurz som aj sám absolvoval v Októbri 2014 preto ho aj odporúčam.

Prvým krokom v každom biznise je správne rozhodnutie ČO predávať.

Ako by sa Vám páčilo tento krok PRESKOČIŤ a rovno by ste začali zarábať peniaze?

Ak hľadáte nejaký produkt na Amazone je veľmi pravdepodobné, že produkty na prvých miestach vo vyhľadávači patria firmám ktoré sú riadené rovnakými ľuďmi.

Ľudia z celého sveta, ktorí prešli týmto kurzom predávajú spolu podľa odhadov okolo 150 mil. $ mesačne na Amazone (čo je v prepočte niečo okolo 1.8 miliady $)

V utorok 10.10.2017 bude zverejnené video ZDARMA (samozrejme v angličtine 🙂 ako vybrať SPRÁVNY PRODUKT ktorý môžete predávať na Amazone.

Dokonca najlepšie na tom bude, že bude zverejnený ZDARMA zoznam 100 produktov ktoré sa najlepšie predávajú.

Ak chcete prístup k videu a získať zoznam HOT produktov kliknite tu:

https://now.amazingsellingmachine.com

Napriek tomu, že video so zoznamom najpredávanejších produktov budú zverejnené zdarma treba sa poponáhľať, pretože link bude po niekoľkých dňoch odstránený z webu.

Držte sa!

Peter Kováč

P.S. Nezabudnite si stiahnúť všetky bonusy, ktoré budú ponúknuté počas tréningového videa. Naposledy ponúkali aktuálny zoznam produktov, ktorým sa treba z ďaleka VYHÝBAŤ !

Peter Kováč
Mojou vášňou je Amazon – novodobý stroj na peniaze. Úspešne podnikám na amazone v USA, UK, Nemecku, Taliansku, Francúzsku dokonca i v Španielsku pritom "pracujem" iba pár hodín denne. Naučím aj Vás ako rozbehnúť svoj vlastný biznis na Amazone a zmeniť život k lepšiemu v priebehu pár mesiacov. Môj príbeh si môžete prečítať tu >>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *